Візуальний відлякувач Хижак 1

Розміри: 48 х 100 см
Тип: табличка-підсвічування
Виробник:
Україна
Ціна:
320 грн
Гарантія:
12 місяців
Наявність:
Є в наявності
Акції:
Уточнюйте за тел.
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС:

Розмір візуального відлякувача “Хижак 1” 48×100 см. Спеціальна табличка-підвіска вифрезерована з пластику із зображенням хижого птаха призначена для відлякування голубів, горобців, ластівок.

Табличка-підвіска “Хижачок 1” виготовлена ​​з пластику з наклеєним на неї оракалом (матеріал, що використовується у зовнішній рекламі), що дозволяє їй прослужити не один сезон на палючим сонці, під зливою, а також на морозі. Підвіска має форму орла в польоті, що надає їй чудової реалістичності та правдоподібності.

Прикріпивши візуальний відлякувач на щит або підвісивши як підвіску за гілку дерева (або що завгодно), вона буде хаотично обертатися на вітрі (що більш ефективно, ніж статичне розміщення). Підвіска дратівливо і жахливо впливатиме на птахів.

ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального результату, рекомендується спільне використання ізуальних відлякувачів приладів з акустичними приладами щоб птахи чули і бачили загрозу.

Кількість таких табличок-підвісок має бути пропорційна розміру поля, будинку, даху та будь-якого іншого об’єкта, від якого Ви збираєтеся відлякувати пернатих шкідників. Але птахи повинні добре бачити візуальний відлякувач. Найкраще розміщувати “Хижак 1” у місцях скупчення та годівлі пернатих.

Contact us

Биоакустические и пропановые отпугиватели
Contact us

0

Написати відгук

Динамічний відлякувач птахів Фенікс
Розмір: 140 х 80 см
Сфера застосування: Відкрите повітря
Ціна:
300 грн 250грн
7
Шипи антиприсадні від птахів та тварин, 10 шт
Розмір: 45 х 18 х 500 мм
Вигляд шкідника: Птахи
Ціна:
420 грн
0
Муляж сокола для відлякування птахів
Висота: 42 см
Тип: муляж
Ціна:
550 грн
0
Вініловий шар відлякувач – Сова
Тип: візуальний відлякувач куля
Діаметр: 40 см
Ціна:
150 грн
0
Contact us
Contact us
Contact us
Contact us