Вініловий шар відлякувач – Сова

Тип: візуальний відлякувач куля
Діаметр: 40 см
Виробник:
Україна
Ціна:
150 грн
Гарантія:
1 рік
Наявність:
Є в наявності
Акції:
Уточнюйте за тел.
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС:

Вінілова 3D куля з очима хижака “Сова” – безшумний, ефективний та естетичний засіб відлякування птахів. Великі очі хижої птиці нанесені на вінілову кулю діаметром 40 сантиметрів і викликають у інших птахів інстинктивний страх. Голографічне нанесення зображення надає об’єм та реалістичність, а похитування кулі на вітрі доповнює ефект.

Сам 3D шар виготовлений з міцного вінілу, стійкого до суворих погодних умов і забезпечує довговічність відлякувача. Користуватися відлякувачем “Сова” дуже просто. Достатньо накачати його повітрям і підвісити у місці, що потребує захисту. При подуві вітерця 3D куля похитуватиметься, створюючи максимальний ефект відлякування. При цьому відлякувачу не потрібно ніяких витратних матеріалів (балонів з газом, електроживлення, батарейок і т.д.), а значить, у Вас не виникне додаткових витрат при експлуатації.

Ефективність використання кулі зросте в рази, якщо застосовувати її в комбінації з акустичними пристроями. Для великих територій рекомендується набувати кілька куль, тому що вони діють у межах видимості. У саду шар встановлюється над кронами дерев. Куля придатна для застосування за будь-яких погодних та кліматичних умов.

Contact us

Биоакустические и пропановые отпугиватели
Contact us

0

Написати відгук

Динамічний відлякувач птахів Фенікс
Розмір: 140 х 80 см
Сфера застосування: Відкрите повітря
Ціна:
300 грн 250грн
7
Шипи антиприсадні від птахів та тварин, 10 шт
Розмір: 45 х 18 х 500 мм
Вигляд шкідника: Птахи
Ціна:
420 грн
0
Муляж сокола для відлякування птахів
Висота: 42 см
Тип: муляж
Ціна:
550 грн
0
Відлякувач голубів та горобців Ворон
Тип: муляж
Розмір: 40 х 20
Ціна:
150 грн
0
Contact us
Contact us
Contact us
Contact us