Динамічний відлякувач птахів КРУК

Розмір: 140 х 80 см
Сфера застосування: Відкрите повітря
Виробник:
Україна
Ціна:
300 грн
Гарантія:
1 рік
Наявність:
Є в наявності
Акції:
Уточнюйте за тел.
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС:

Багато видів птахів бояться хижаків, особливо хижих птахів. Динамічний відлякувач птахів “КРУК” (повітряний змій), зроблений у вигляді силуету хижого птаха, встановлюють на вудці довжиною 4-6 м (або будь-якому подібному прапорі-штоку) над об’єктом де не бажано присутність птахів.

Динамічний відлякувач птахів Крук відмінно імітує в польоті живого хижака навіть за найслабшого вітру — від 3-4 м/с. А також витримує пориви вітру до 15–20 м/с. Цьому також сприяє висока гнучкість конструкції. Монтаж повітряного змія не вимагає навичок – встановлена ​​відповідним чином конструкція працює без Вашої допомоги. З появою вітру силою 3-4 м/с, змій самостійно злітає в небо, успішно справляючись із завданням імітації польоту хижого птаха.

Також ведуться дослідження з відлякування та інших видів птахів-шкідників, якщо у вас проблеми з іншими птахами – звертайтеся до Наших фахівців за консультацією. Область застосування: виноградники, сади, дачні ділянки, дахи будинків, причали, ставки, ставки, звалища, промислові території та ін.

Переваги динамічного відлякувача птахів КРУК:

 • Висока ефективність;
 • Безшкідливість для пернатих;
 • Незалежність від джерел живлення;
 • Абсолютна безшумність (можна використовувати поблизу житлових будинків);
 • Проста установка та експлуатація.

ІНСТРУКЦІЯ ЗБІРАННЯ:


 1. Вставити короткі стрижні в крила, з’єднати їх посередині трубкою. Довгі стрижні, перехрестивши, вставити в хвіст.
 2. За кільце на лицьовій стороні прив’язати мотузку. а другий кінець міцно прив’язати до кінця жердини. При сильному поривчастому вітрі замість мотузки рекомендується використовувати авіамодельну гумку, яка відмінно компенсує пориви вітру, не дозволяючи змію перевертатися. Шест має бути висотою від 4 до 6м (флагшток не входять в комплект). Встановити жердину слід таким чином, щоб змій ширяв на висоті 1,5-2 м над рівнем урожаю.

Також можна врахувати переважну троянду вітрів для Вашого регіону та нахилити у відповідний бік жердину під кутом 25-30 градусів для зменшення закручування мотузки навколо жердини.

korshun-instrukciya

ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального результату, рекомендується спільне використання ізуальних відлякувачів приладів з акустичними приладами щоб птахи чули і бачили загрозу.

Заходи безпеки: Не запускайте змія поблизу ліній електропередач або в грозу – ви ризикуєте отримати удар струмом (блискавкою). Прутики зроблені зі склопластику, збирати конструкцію відлякувача необхідно в гумових рукавичках, щоб уникнути поколотості пальців.

Contact us

Биоакустические и пропановые отпугиватели
Contact us

1

 • Владимир

  19.04.2019 в 20:18 Відповіcти

  Здравствуйте , пользуюсь визуальными отпугивателями уже не один год , вороны клюют капельное орошение , пользуюсь и отпугивателями типа крук и типа феникс , работают и те и другие , но по моему мнению феникс работает лучше он красочный его видно издалека , из-за того что он яркий , птицы боятся его больше.

Написати відгук

Динамічний відлякувач птахів Фенікс
Розмір: 140 х 80 см
Сфера застосування: Відкрите повітря
Ціна:
300 грн 250грн
7
Шипи антиприсадні від птахів та тварин, 10 шт
Розмір: 45 х 18 х 500 мм
Вигляд шкідника: Птахи
Ціна:
420 грн
0
Муляж сокола для відлякування птахів
Висота: 42 см
Тип: муляж
Ціна:
550 грн
0
Вініловий шар відлякувач – Сова
Тип: візуальний відлякувач куля
Діаметр: 40 см
Ціна:
150 грн
0
Contact us
Contact us
Contact us
Contact us