Ультразвуковий відлякувач птахів Bird-Away

Дальність дії: 85 кв. м
Частота: 17-24 кГц
Виробник:
Тайвань
Ціна:
1100 грн
Гарантія:
1 рік
Наявність:
Є в наявності
Акції:
Уточнюйте за тел.
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС:

Ультразвуковий відлякувач птахівBird-Away включає складну PIR (Пасивна Інфрачервона система виявлення рухів), яка дозволяє ефективно контролювати тривимірний простір в радіусі 12 метрів. Кут огляду датчика – 70 градусів, що становить близько 85 квадратних метрів площі. Ідеально підходить для захисту від птахів балконів, підвіконь, терас. Також можливе застосування в садах, рибних господарствах, дачних ділянках.

Як тільки датчик руху виявляє птахів, одночасно включається стробоскоп та ультразвуковий випромінювач. Птахи намагаються уникати джерела різкого миготливого світла. Ультразвук, що відлякує шкідників, постійно хаотично змінюючись у межах 17000 Гц – 24000 Гц.

Пристрій може працювати автономно без підключення до мережі на двох батареях. Якщо ж активність птахів висока – є можливість підключення до мережі через блок живлення, який є у стандартній комплектації.

Bird-Away легко монтується на стіни, стовпи, дерева тощо. Абсолютно безпечний для здоров’я людей, тварин та птахів. Стійкий до атмосферних впливів. Голуби, шпаки, горобці, ворони та інші пернаті нарешті залишать у спокої Ваш балкон або інше місце, де присутність птахів та наслідків їх життєдіяльності небажана.

УСТАНОВКА


1. Просто видаліть головний модуль із монтажного корпусу. Основний модуль висувається.
2. Посуньте кришку батарейного відсіку в задній частині основного модуля та встановіть лужну батарею 9V.
3. Для роботи від мережі підключіть адаптер до розетки.
4. Вставивши основний модуль в монтажний корпус. Повісьте Bird-Away на висоту від 1 до 2,5 м над землею. Уникайте перешкод у межах робочої зони пристрою.
5. Поверніть вимикач живлення у положення “ON”. Через 30 секунд розігріву, ви можете побачити миготливий стробоскоп з нечутним/чутним звуком. Ви можете натиснути на функціональну клавішу, щоб усунути нечутний звук чуємо для відображення птахів відповідно до ваших потреб. Залишіть свій Bird-Away включеним на 24 год.
6. Також рекомендується експериментувати з різними місцями, щоб знайти найефективнішу позицію для встановлення відлякувача.
7. Якщо під час роботи від батарейки перестав загорятися стробоскоп – значить настав час замінити батарею.

Важлива нотатка: Переконайтеся, що виявляючи об’єктив чистий. Не чіпайте об’єктив. Використовуйте вологу тканину, щоб акуратно витерти будь-який бруд. Не використовуйте бензин, спирт або фарбник.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


 • Живлення: від 2x9V батареї або мережі 100-120V/220-240V 50-60Hz змінного струму.
 • Потужність: 9V постійного струму
 • Звук: частота 17-24 кГц
 • Область експлуатації до 85 кв. М.
 • Область режиму Ефект PIR: 12 м у радіусі; кут огляду: 70 градусів.
Contact us
Биоакустические и пропановые отпугиватели
Contact us

2

 • Рустам

  18.09.2019 в 10:14

  Я тоже изначально купил ультразвук , голубь сидит рядом и совсем не боится , потом позвонил в магазин и договорился обменять на такой https://gromol.com.ua/vizualnye-otpugivateli-ptic/dinamicheskij-feniks.html , и вуаля , голубей на крыше нет

 • Алексей Александрович

  19.05.2020 в 22:21

  Купил на черешню , эфекта 0 , птицы не боятся совсем , но если честно менеджер магазина меня сразу предупредил что работать на черешне не будет , что нужно брать визуальный отпугиватель , в итоге потратил 300 грн на обмены , но в итоге мне помогли выбрать отпугиватель который мне помог.

Написати відгук

Ультразвуковий відлякувач Kemo M094
Дальність дії: до 40 м2
Потужність: звуковий тиск 100 Дб
Ціна:
900 грн
4
Відлякувач птахів ультразвуковий KEMO M175
Дальність дії: до 150 м.кв.
Потужність: ультрзвуковий сигнал 135 Дб
Ціна:
1400 грн
0
Лазерний прилад для відлякування птахів LS-2003
Дальність дії: до 1000 м2
Довжина хвилі: 532nm/650nm
Ціна:
500 грн
0
Американський ультрозвуковий відлякувач Ultrason-X
Площа, що захищається: до 340 м.кв.
Звуковий тиск: 95–102 дБ (кожний динамік)
Ціна:
52000 грн
0
Contact us
Contact us
Contact us
Contact us