Поради щодо використання пропанових відлякувачів

Поради щодо використання пропанових відлякувачів
Наявність:
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС:

Пропанові громушки є найкращими, а часто і безальтернативними засобами захисту від птахів та інших диких тварин на великих територіях. Жоден інший тип відлякувачів не здатний так ефективно захищати ваші сади, поля, рибні господарства та інші об’єкти від нальотів непроханих гостей.

Ось чому сьогодні пропановий відлякувач можна побачити практично у кожному винограднику чи іншому господарстві, де люди вміють рахувати гроші. Незважаючи на те, що прилад досить простий у використанні, обслуговуванні і не вимагає особливих навичок, все ж таки є кілька рекомендацій та практичних порад, які підвищать ефективність боротьби з птахами в рази.

Принцип дії пропанових відлякувачів, які видають гучні бавовни (схожі на постріл) за рахунок згоряння газу, ґрунтується на інстинкті самозбереження тварин. Птахи чують загрозливі постріли та намагаються триматися подалі від джерела потенційної небезпеки. Але всі живі істоти здатні пристосовуватися до нових умов, просто звикають до різних подразників і навіть пострілів громпушок.

Для того щоб не допустити звикання птахів до відлякувача досить виконувати кілька не складних порад. По-перше, рекомендується періодично змінювати дислокацію відлякувачів. Регулярно переставляйте гармати по території саду один раз на три дні (мінімум один раз на два тижні).

Застосовуйте газові балони малого літражу (5-10 літрів), у сезон збирання врожаю важлива мобільність у зміні схем установки. По-перше, такої кількості газу на сезон вам вистачить з головою, по-друге — тягати великі балони складно і нема до чого.

Обов’язково використовуйте денний та нічний режим. Це дозволяє зупиняти роботу приладу вночі, тим більше що птахи тим часом сплять. Нічний режим, може ефективно проредити кількість птахів, що живуть, в сусідній лісосмузі, рекомендується використовувати не раніше, ніж за 10 днів до дозрівання плодів. Важливо – не поєднувати його з денним!

Налаштування режимів відлякувача

Змінюйте періодичність бавовни щодня. Електронні моделі дозволяють це робити автоматично, вибравши відповідні налаштування блоку управління. У випадку з механікою зміна діапазону інтервалів між пострілами доведеться робити в ручну. Ще одна перевага електроніки – режим подвійних бавовни.

Не використовуйте крайні режими занадто часто, постріл через кожні 2 хвилини може бути ефективним лише при рідкісному застосуванні та чергуванні з іншими режимами.

У районах, де птиці та дикі тварини завдають шкоди, і де є всі умови, що забезпечують їм успішну життєдіяльність, (продукти харчування, вода тощо), або якщо поруч знаходяться їх гнізда та пташенята, відлякування може зайняти якийсь час . Будьте терплячі та використовуйте пристрій регулярно. Найголовніше, що необхідно зробити, це здійснити перший удар проти шкідників на початку сезону. туди. Це буде запорукою успіху захисту врожаю протягом усього наступного сезону.

Гармата на тринозі

Використовуйте піддон із матеріалу стійкого до займання або спеціальне місце для встановлення (дерев’яний поміст, забетоновану поверхню, триногу), це мінімізує вплив пилу на частини приладу та захистить від можливого загоряння. Не ставте прилад на траву, це може призвести до займання (при висиханні трави та взаємодії її з залишками газу).

Поради, зібрані в цій статті, засновані на рекомендаціях виробників, нашому особистому досвіді та відгуках наших покупців. Тому будемо вдячні будь-яким коментарям: ділитеся власним досвідом застосування відлякувачів у ваших господарствах, ставте питання, залишай побажання.

З повагою, команда gromol.com.ua

Биоакустические и пропановые отпугиватели
Contact us
Contact us

3

 • Леша

  11.05.2012 в 17:11 Відповіcти

  Спасибо! Очень понятно и доступно, все советы 100% работают. Жалко что раньше не попалась на глаза мне эта статейка….

 • Григорий

  01.04.2021 в 11:13 Відповіcти

  посоветуйте пожалуйста, какой отпугиватель будет эффективнее работать в рыбоводческом хозяйстве, против бакланов и чаек.
  пруд для мальков – прямоугольной формы, в 12 га.

  • Grom_Admin

   09.04.2021 в 13:16 Відповіcти

   aligator fx200 отлично подойдет

Написати відгук

Contact us
Contact us
Contact us
Contact us