Відлякувач птахів на сонячній батареї VIANO

Дальність дії: 4000 кв. м
Потужність: звуковий сигнал 120 Дб
Виробник:
Польща
Ціна:
2400 грн
Гарантія:
1 рік
Наявність:
Є в наявності
Акції:
Крук у подарунок*
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС:

*Цього літа всім покупцям нашої біоакустики в подарунок надається візуальний відлякувач Крук. Комплексний захист ефективніший у рази: птахи не лише чують, а й бачать загрозу.

 width=


VIANO – найкращий біоакустичний відлякувач птахів на сонячній батареї з усіх представлених на нашому ринку. За допомогою звуків хижаків і тривожних криків родичів, прилад ефективно відлякує ворон, шпаків, голубів, дроздів, горобців та інших птахів, які заважають або завдати шкоди вашому саду, городу або забруднюють територію навколо будинку.

VIANO може працювати в режимі виявлення птахів, видавати звуковий сигнал лише тоді, коли шкідник влітає в зону дії датчиків руху. Цей режим підійде для використання у дворі, біля вікон житлових приміщень, на терасах або балконах. Або можна налаштувати спрацьовування з певним інтервалом, таким чином запобігаючи наближенню птахів у поблизу зони, що охороняється. Такий режим корисний для захисту великих площ: сади, виноградники, овочеві плантації.

Пристрій оснащений великою сонячною батареєю, яка заряджає вбудований акумулятор, і повністю автономна. Тому прилад може працювати в похмуру погоду та у будь-який час доби. Тепер ви можете розмістити відлякувач абсолютно в будь-якому місці, не переживаючи про дроти і не дбаючи про регулярні підзарядки акумулятора.

Переваги:


 1. VIANO використовує відразу три датчики руху. Таким чином, в режимі виявлення руху прилад охоплює діапазон 310Про в радіусі 10 метрів, тоді як конкуренти охоплюють лише 130Про.
 2. Конкуруючі пристрої мають два режими – випромінювання звукового сигналу з певним інтервалом або під час виявлення руху. Увімкнення таймера в тих пристроях автоматично вимикає роботу датчиків PIR. VIANO може працювати у двох режимах одночасно. Наприклад, можна налаштувати спрацювання приладу на рух і додатково для профілактики кожні 1…120 хвилин.
 3. Прилад, завдяки відносно великій сонячній батареї та високій ємності батареї, не потребує заряджання від мережі. Він може бути використаний у будь-якому місці автономно.

Нижче на відео можна подивитися на прилад у дії.

Визуальные отпугиватели птиц
Contact us

3

 • Nika

  13.02.2018 в 11:34 Відповіcти

  Купили VIANO для винограда. Пользуемся пока три недели, очень эффективно. Реалистичные звуки пугают птиц. Ночью прибор не работает, что для нас является большим плюсом, спасибо за эффективный прибор.

 • Баев Алексей

  17.05.2020 в 08:32 Відповіcти

  Эффективно , но начали ругаться соседи , так как отпугиватель издает звуки хищника , кричит громко , соседи говорят что куры хуже нестись стали , но я в это не верю , у меня как неслись так и несутся , короче пришлось отключить , купил 3 таких птички https://gromol.com.ua/vizualnye-otpugivateli-ptic/dinamicheskij-feniks.html повесил на деревья , скворцов нет , и соседям не надоедает шумом.

 • Русинов

  25.05.2020 в 16:54 Відповіcти

  Воробьев , не пугает данный прибор

Написати відгук

Акустичний відлякувач птахів SOKOL MINI
Дальність дії: до 2 га
Потужність: звуковий сигнал 105 Дб
Ціна:
1190 грн
0
Акустичний відлякувач птахів BALOBAN
Дальність дії: до 15 га
Потужність: звуковий сигнал 119 Дб
Ціна:
3500 грн.
0
Звуковий відлякувач птахів Орлан DUO
Дальність дії: до 15 га
Потужність: звуковий сигнал 109 Дб
Ціна:
2200 грн.
0
Американський прилад Bird Gard Pro (AntiBird Pro)
Дальність дії: 0,6 га
Звуковий тиск: 105-110дБ
Ціна:
13 000
0
Contact us
Contact us
Contact us
Contact us