Біоакустичний відлякувач птахів LS-2001

Дальність дії: 4000 кв. м
ІЧ-сенсор: 130°, 15м
Виробник:
Тайвань
Ціна:
1550 грн
Гарантія:
1 рік
Наявність:
Є в наявності
Акції:
Крук у подарунок*
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС:

*Цього літа всім покупцям нашої біоакустики в подарунок надається візуальний відлякувач Крук. Комплексний захист ефективніший у рази: птахи не лише чують, а й бачать загрозу.


Звуковий біоакустичний відлякувач птахів “LS 2001” імітує крики хижих птахів під час полювання, або родичів, що потрапили в біду, що лякає потенційних жертв на інстинктивному рівні. Використовуються записи хижаків, які мешкають у наших широтах і добре знайомі для ворон, голубів, дроздів, горобців та інших дрібних птахів. Прилад включається при спрацьовуванні вбудованого ІЧ-датчика (при появі птахів) або через певні періоди часу автоматично. Ця модель оснащена вбудованим регулятором гучності та фотоелементом, що визначає час доби – в автоматичному режимі відлякувач може відключатися з настанням темряви (коли птахи сплять) і відновлювати свою роботу з настанням ранку.

ВАЖЛИВО. Для максимальної ефективності рекомендується біоакустику використовувати в парі з візуальними відлякувачами, щоб птахи не тільки чули загрозу, але й бачили.

Крім боротьби з птахами, відлякувач впливає і на гризунів (щури, миші), які так само є жертвами хижих птахів. У режимі PIR прилад може використовуватися як охоронний пристрій – будь-яке переміщення в зоні дії інфрачервоного сенсора активізує систему подачі звукового сигналу.

“LS 2001” чудово підходить для охорони невеликих сільськогосподарських угідь, паркувань, площ перед готелями та магазинами, заміських будинків, дахів, пам’ятників тощо. Також пристрій можна успішно застосовувати для захисту локальних площ – ангарів, складів, горищ, балконів і т.п. При цьому гучні звуки можуть приносити дискомфорт людям і домашнім тваринам, при використанні приладу в безпосередній близькості до житлових приміщень слід звернути увагу на цей момент.

Птахи, що мешкають у великих містах, мають якийсь “імунітет”, звикнувши до сильного шуму. До того ж в умовах міста немає хижаків, і багато пернатих просто жодного разу їх не чули. Таким чином, ефективність приладу в подібних випадках може бути знижена.

Максимальна ефективність відлякувача “LS 2001” забезпечується на територіях до 1 акрів (0,4047 га або 4047 кв. м). При цьому дальність дії багато в чому залежить від умов експлуатації (наявності сторонніх шумів, перешкод дії відлякувача тощо).

Передбачено два режими роботи приладу:

 • “AUTO” – у цьому режимі відлякувач видає звукові сигнали через певні періоди часу. Вибір періоду здійснюється за допомогою ручки регулювання на передній панелі, діапазон регулювання — від 5 до 30 хвилин.
 • “PIR” – у цьому режимі відлякувач видасть звуковий сигнал тільки в тому випадку, якщо спрацює вбудований інфрачервоний детектор, який виявляє навіть найменші рухи птахів на відстані до 15 метрів. Максимальний кут огляду датчика – 130°.

ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ


Відлякувач птахів “LS 2001” встановлюється на висоті 1-2,5 метри від рівня землі. Прилад живиться від змінної напруги 220, тому поруч з місцем установки повинен бути доступ до мережі. Закріпіть відлякувач на стіні, огорожі або в іншому місці та підключіть його до мережі. Рекомендується поекспериментувати з розташуванням пристрою для того, щоб знайти найбільш ефективну позицію. Простежте за тим, щоб у зоні дії інфрачервоного сенсора не було жодних перешкод – це може стати на заваді роботі відлякувача. Не допускайте забруднення датчиків ІЧ-сенсора та фотоелемента, у разі потреби протріть їх вологою тканиною.

Незважаючи на те, що відлякувач може використовуватися поза приміщеннями, користувачеві слід вжити заходів для захисту корпусу приладу від потрапляння прямих сонячних променів та вологи.

Для захисту від птахів великої області (наприклад, саду або присадибної ділянки) рекомендується використовувати режим “AUTO”. Період подачі звукового сигналу встановлюється в межах 5-30 хвилин за допомогою ручки “TIME INTERVAL”, значення періоду визначається частотою миготіння світлового LED-індикатора. Для захисту локальної області (наприклад, балкона або горища), а також при використанні відлякувача як охоронний пристрій рекомендується використовувати режим “PIR”.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


 • Максимальна площа дії: до 0,4 га (4000 м2)
 • Режими роботи: “AUTO”, “PIR”
 • Регулювання періодичності: 5-30 хв
 • Дальність дії ІЧ-сенсора: 15 м
 • Кут огляду ІЧ-сенсора: 130°
 • Висота установки: 1…2,5 метра
 • Габаритні розміри: 90х70х120 мм
 • Маса: 550 г
 • Вхідна напруга: 220-240 В/50-60 Гц
 • Вихідна напруга: 12 В
 • Вихідний струм: 400 мА
Зворотній зв'язок
Визуальные отпугиватели птиц
Contact us
Contact us

6

 • Димон

  17.05.2015 в 12:25 Відповіcти

  Работает такой и коршун 8 на 1 динамик , как по мне работают одинаково со своей задачей справляются , только этот стоит меньше из-за этого ему +

 • Антон

  15.07.2015 в 23:10 Відповіcти

  Купили LS 2001 для винограда. Пользуемся пока три недели, очень эффективно. Реалистичные звуки пугают птиц. Ночью прибор не работает, что для нас является большим плюсом, спасибо за эффективный прибор

 • Иван Леонидович

  11.09.2015 в 10:35 Відповіcти

  Приобретенные у Вас приборы для отпугивания птиц LS 2001 установлены на производственно-складской базе нашего предприятия. По результатам их эксплуатации в течение 3-х кварталов можно сделать вывод, что эти приборы имеют высокую эффективность и надежность.

 • Ладья

  11.05.2016 в 13:59 Відповіcти

  Долгое время проблему на предприятии создавало присутствие птиц (голубей, воробьев, синиц) в производственных помещениях, в которых осуществляется фасовка орехов (арахис, миндаль, фундук и др.) Проникновение птиц происходило через раздвижные ворота в момент погрузки и разгрузки автотранспорта. Для предотвращения проникновения птиц в помещения на улице возле ворот установлены два биоакустических прибора LS-2001. Включение прибора происходит в момент открытия ворот. Желаемый результат достигнут, птицы в помещениях отсутствуют.

 • Роман 1985

  15.07.2016 в 11:20 Відповіcти

  Используем на складах , голуби было дело одолели прям, повесили такие отпугиватели и проблема решилась.

 • Анна

  01.08.2016 в 03:40 Відповіcти

  Если сравнивать с Ультрозвуковым то эффекта на 1000% больше, отправили в день заказа , цена актуальная.
  Спасибо

Написати відгук

Акустичний відлякувач птахів SOKOL MINI
Дальність дії: до 2 га
Потужність: звуковий сигнал 105 Дб
Ціна:
1190 грн
0
Відлякувач птахів на сонячній батареї VIANO
Дальність дії: 4000 кв. м
Потужність: звуковий сигнал 120 Дб
Ціна:
2400 грн
3
Акустичний відлякувач птахів BALOBAN
Дальність дії: до 15 га
Потужність: звуковий сигнал 119 Дб
Ціна:
3500 грн.
0
Звуковий відлякувач птахів Орлан DUO
Дальність дії: до 15 га
Потужність: звуковий сигнал 109 Дб
Ціна:
2200 грн.
0
Contact us
Contact us
Contact us
Contact us