Акустичний відлякувач птахів BALOBAN

Дальність дії: до 15 га
Потужність: звуковий сигнал 119 Дб
Виробник:
Україна
Ціна:
3500 грн.
Гарантія:
12 місяців
Наявність:
Є в наявності
Акції:
Крук у подарунок*
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС:

*Цією навесні всім покупцям нашої біоакустики в подарунок надається візуальний відлякувач Крук. Комплексний захист ефективніший у рази: птахи не лише чують, а й бачать загрозу.

акція бал


Звуковий відлякувач птахів «БАЛАБАН» є сучасною вітчизняною розробкою та призначений для відлякування ворон, голубів, граків, шпаків, дроздів, галок, сорок, чайок та інших птахів. Прилад імітує крики хижих птахів під час полювання, або родичів, які потрапили в біду, що лякає потенційних жертв на інстинктивному рівні. Площа, що охороняється ефективно, становить 15 гектар.

ПРИНЦИПІАЛЬНІ ВІДМІННОСТІ ОТПУГИВАТЕЛЯ ПТАХІВ “БАЛАБАН” ВІД ПРИЛАДІВ ІНШИХ ВИРОБНИКІВ

1. Відмінною особливістю даної моделі є можливість демонстрації голосів у повній версії, не обрізаній, на відміну від приладів інших виробників, у яких повна звукова картина не можлива через малу ємність носія інформації. Часто, багато цю проблему намагаються вирішувати шляхом стиснення інформації, тим самим погіршуючи якість звучання. У даному приладі звукова інформація досліджена, оброблена та записана з досить високою якістю. Виробник постійно вивчає голоси тварин, і намагається відтворити їх у найбільш правдивій версії з якістю звучання подібним до природних. Звертаємо Вашу увагу на те, що багато виробників вказують різні частотні характеристики та бітності запису, тим самим намагаючись справити враження записів високого класу. Не завжди це дає високі показники застосування. Необхідно знати, що різні звірі у природі відтворюють голоси у певних діапазонах. Слухові можливості тварин також різні. Вивчивши ці діапазони виробники даного відлякувача провели аналіз і представили в даному імітаторі фонотеку голосів високої природної якості, з можливістю відтворення через штатні звуковипромінювачі.

2. Цей прилад має оригінальний двоканальний економічний високоякісний підсилювач “D” класу. Відлякувач птахів комплектується двома якісними випромінювачами звуку – двома середньочастотними динаміками з матеріалу АБС, який використовується для виробництва високоякісної звукової акустики. Це дає можливість роботи одного або двох динаміків одночасно, передаючи найбільш повний спектр частот голосів більшості хижих птахів. При необхідності, Ви можете додати до цього манку високоякісні динаміки типу ТК-9U.

5. У приладі є корисна функція “пауза”, яка, при необхідності, забезпечує після повного циклу відтворення паузу, бажаною тривалістю, від 00 (паузи немає) – до 99 (максимум). Число 01 – відповідає 1 секунді, 99 – відповідно 99 секунд. “Паузу” можна встановити, незалежно, на будь-якому з голосів. Ця опція дозволяє програвати фрагменти записів з паузами схожими до природних, природних.

ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального результату, рекомендується спільне використання акустичних приладів с візуальними відлякувачами, щоб птахи чули і бачили загрозу.

ДЕМОНСТРАЦІЯ РОБОТИ ВІДПУШУВАЧА НА ВІДЕО


КОМПЛЕКТАЦІЯ

  1. Сістемний блок із записом понад 30 спеціальних звуків для відлякування птахів,
  2. Динамік середньочастотний – 2 шт.
  3. Чохол
  4. Інструкція
  5. Акумуляторна батарея та зарядний пристрій поставляються окремо на замовлення.
Визуальные отпугиватели птиц
Contact us
Contact us

0

Написати відгук

Акустичний відлякувач птахів SOKOL MINI
Дальність дії: до 2 га
Потужність: звуковий сигнал 105 Дб
Ціна:
1190 грн
0
Відлякувач птахів на сонячній батареї VIANO
Дальність дії: 4000 кв. м
Потужність: звуковий сигнал 120 Дб
Ціна:
2400 грн
3
Звуковий відлякувач птахів Орлан DUO
Дальність дії: до 15 га
Потужність: звуковий сигнал 109 Дб
Ціна:
2200 грн.
0
Американський прилад Bird Gard Pro (AntiBird Pro)
Дальність дії: 0,6 га
Звуковий тиск: 105-110дБ
Ціна:
13 000
0
Contact us
Contact us
Contact us
Contact us